Home POLITIKE VIDEO/ Rama: ...

VIDEO/ Rama: Nata e Bardhë mbi Tiranë. Koncert me emrat më të mirë të skenës

175
0

Kryeministri Edi Rama ndau pamje nga koncerti që po mbahet në sheshin “Skëndërbej” për Natën e Bardhë në Tiranë. Muzika nisi në orën 18:00 me DJ më të mirë shqiptarë, ndërkohë më pas në skenë u ngjitën këngëtarët. Të parët ishin Landi dhe Miri të West Side Family që sollën hitet e tyre më të mira ndër vite. Mbrëmja do të mbyllet me një spektakël fishekzjarrësh që do ta bëjnë një mbrëmje magjike këtë 29 Nëntor.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit