Home POLITIKE VIDEO/ Rama: ...

VIDEO/ Rama: Parku Kombëtar i Prespës, destinacion perfekt për një fundjavë ekomiqësore

69
0

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me një video nga energjia e sporteve natyrore në Parkun Kombëtar të Prespës, për të cilën shkruan se është destinacioni perfekt për një fundjavë ekomiqësore. ”MIRËMËNGJES dhe me energjinë e sporteve natyrore në Parkun Kombëtar të Prespës, destinacioni perfekt për një fundjavë ekomiqësore, ju uroj një të diel të bukur”,-shkuan Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit