Home POLITIKE Vizita në Hun...

Vizita në Hungari/ Rama: Bashkëpunimin bilateral në Ekonomi, Shëndetësi, Arsim

57
0

Kryeministri Rama ka publikuar disa foto nga takimi me kryeministrin e Hungarisë, Viktor Orban. “Një ditë e veçantë pune me kryeministrin Viktor Orban dhe delegacionet përkatëse, mbi bashkëpunimin bilateral në ekonomi, shëndetësi, arsim dhe për ecurinë e integrimit evropian të Shqipërisë, ku Hungaria është historikisht një mbështetëse e palëkundur”, ka shkruar Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit