Home POLITIKE Von der Leyen...

Von der Leyen pritet në Presidencë nga kreu i shteti Ilir Meta

101
0

Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka pritur në një takim Presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen.

Për shkak të pandemisë dhe masave anti-Covid, dy zyrtarët janë përshëndetuar me duar ne zemër, duke shmanguar takimin e zakonshem.

Presidenti i Republikës Ilir Meta pret në takim Presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen dhe delegacionin zyrtar, që e shoqëron”, thuhet ne njoftimin e Presidences.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit