Home Sporti Xavi konfirmo...

Xavi konfirmohet në krye të Barcelonës: Rikthehemi shpejt te fitoret!

31
0

Xavi do të qëndrojë zyrtarisht te Barcelona. Pas takimit që pati me drejtuesit e klubit një natë më parë, ishte vet trajneri në një konferencë për shtyp që njoftoi arritjen e marrëveshjes.

“Ishin lojtarët ata që më bindën për këtë zgjedhje, më bënë të kuptoj që po punojmë mirë dhe shumë shpejt mund të kthehemi te suksesi.

Më duhet të them se edhe drejtuesit më kanë mbështetur shumë. Unë jam një tifoz i madh i këtij klubi”, u shpreh ndër të tjera Xavi në konferencë për shtyp.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit