Home POLITIKE Zgjedhjet 202...

Zgjedhjet 2025, mblidhet sot Asambleja e PS! Rama: Jo plan të bëjmë ndryshime, në fokus riorganizimi

55
0

Socialistët mbledhin sot Asamblenë e Partisë, ku në fokus të mbledhjes me dyer të mbyllura do të jenë jo vetëm zgjedhjet parlamentare 2025.

Kryetari i PS-së, Edi Rama bëri të qartë se në këtë Asamble nuk do të ketë ndryshime por se ripozicionimi është në funksion të mirës së punës.

Rreth 400 anëtarët e asamblesë, vetë Rama, ministrat e deputetët mblidhen në një restorant në periferi të Tiranës. Për anëtarët e Asamblesë pjesëmarrja në këtë mbledhje është e detyrueshme dhe mungesat do të konsiderohen të pajustifikuara.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit