Home Sporti Zhurma e çudi...

Zhurma e çuditshme gjatë hedhjes së shortit, zbulohet se ishte një video p**no (VIDEO)

2163
0

Gjatë hedhjes së shortit për Europianin e vitit 2024 nuk pati vetëm tension dhe kuriozitet nga të pranishmit në sallë, por edhe një moment që shkaktoi siklet mes figurave të njohura të sportit.

Bëhet fjalë për një audio që sipas mediave italiane i përket një përmbajtjeje filmash për të rritur që dëgjohet në sfond brenda arenës së Hamburgut.

Eventi u ndërpre disa herë nga kjo zhurmë e çuditshme që vendosi në siklet të pranishmit që ishin në skenë për zgjedhjen e goglave. Gjithçka u zbulua më pas në rrjetet sociale se ishte një shaka nga Jarvo69, Daniel Jarvis, i cili vendosi një zile telefoni me atë zile “të veçantë” dhe më pas postoi gjithçka në internet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit