Home POLITIKE Zjarret në ve...

Zjarret në vend, Rama: Angazhimi disaditor nga Forcat e Ushtrisë meriton respekt e inkurajim

58
0

Situata me zjarret në vend nuk është aspak e mirë, por kryeministri Edi Rama thotë se angazhimi disaditor nga Forcat e Ushtrisë, meriton respekt e inkurajim. ”Angazhimi disaditor për shuarjen e zjarreve në Karaburun e jo vetëm, nga Forcat e Ushtrisë dhe trupat Rangers në terren meriton respekt e inkurajim, në një kohë kur shumë vende po përballen me kërcënimin e zjarreve”,-shkruan Rama në facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit