Home Bota 2 mijë e 190 ...

2 mijë e 190 raste të reja dhe 37 viktima në 24 orë në Greqi

25
0

Greqia ka regjistruar 2,190 raste të reja në 24 orët e fundit, ndërkohë që numri i përgjithshëm i rasteve është 629.498.

Po ashtu gjatë 24 orët e fundit 37 qytetarë e kanë humbur betejën me virusin.

Nga fillimi i epidemisë janë regjistruar gjithsej 14,433 vdekje.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit