Home ShowBiz ”Bebe&#...

”Bebe”, Era Istrefi rikthehet pas shumë kohësh me këngë të re (FOTO)

528
0

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi rikthehet pas një mungese të gjatë në treg, me një këngë të re. Kënga ”Bebe” do të publikohet në Youtube më 31 mars ora 18:00. Era gjithmonë ka sjellë frymë të re muzikore dhe një look magjepsës. Artistja theu rekord ndërkombëtar me këngën “Bonbon”, publikuar në mars të 2016-ës. Kënga e famshme numëron mbi 850 milionë shikime në kanalin e Youtube.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit