30 vite KOHA JONE | Gazeta Koha Jone

30 vite KOHA JONE

Home 30 vite KOHA JONE

Fatos Tarifa: Imazhi i Shqipërisë dhe diplomacia publike efektive

0
(Botuar me 5 nëntor 2005) Imazhi i Shqipërisë dhe diplomacia publike efektive Nga Fatos Tarifa, PH.D Shqipëria ka nj...

Blendi Fevziu: Tiranë – Prishtinë – Tiranë, ose “Ra ky mort e u pamë”!

0
(Botuar me 2 shkurt 2006) Tiranë – Prishtinë - Tiranë, ose “Ra ky mort e u pamë”! Nga Blendi Fevziu Avioni i Albania...

Stefan Çapaliku: Për një Institut Shqiptar të Kulturës

0
(Botuar me 7 mars 2006) Për një Institut Shqiptar të Kulturës Nga Stefan Çapaliku Çështjet e imazhit të Shqipërisë n...

Erli Murati: I mirë kur më duhesh, i keq për të më zëvendësuar

0
(Botuar me 8 tetor 2005) Nga Erl Murati Fatos Nano toli dje publikisht për herë të parë që pas dorëheqjes nga funksioni...

Moikom Zeqo: Fati i armëve të Skënderbeut si fati i Mona Lizës?

0
(Botuar me 18 tetor 2005) Edhe me rastin e 600-vjetorit të lindjes së Heroit, armët nuk dolën nga muzeu vjenez Moikom Z...

14 ditët e Edi Ramës, në drejtimin e PS-së

0
(Botuar me 27 shtator 2005) Nga Çlirim Peka "Do të jem socialist, vetëm kur socialistët shqiptarë do jenë të përafërt m...

U mbars Pandi, por nuk polli

0
(Botuar me 23 shtator 2005) Nga Arian Cani E paparë, e paimagjinueshme, e tmerrshme!!! Ha ha ha ha ha ha ha !!! U mbars...

Erion Veliaj: Të ndalojmë jetën, nga frika mos vdesim

0
(Botuar me 20 tetor 2005) Nga Erion Veliaj Ç'të bëj mor Erion, thotë Petro, kam makinë familjare VE Sharon, me xhamat e...

Top Story/30 vite “Koha Jonë” – Shkëlqimi i gazetës më të madhe, përballë një regjimi shtypës (VIDEO)

0
Top Story(TCH) transmetoi një dokumentar për 30 vjetorin e gazetës së parë të pavarur dhe më të madhen e historisë shqiptare ...