Sporti | Gazeta Koha Jone

Sporti

Home Sporti

Po bën xhiron e botës/ Ronaldo ndalon arbitrin: Nuk ishte penallti, mos e jep! (VIDEO)

0
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e Al Nassr ndaj Persepolis, në Champions League-n aziatike. Pas një ndërhyr...

Sot shorti i Euro 2024! Kombëtarja e Sylvinhos mëson kundërshtarët

0
Sot, duke nisur nga ora 18:00 hidhet shorti i fazës finale të “Euro 2024” dhe Shqipëria mëson kundërshtarët. 21 skuadrat e ku...

Zhurma e çuditshme gjatë hedhjes së shortit, zbulohet se ishte një video p**no (VIDEO)

0
Gjatë hedhjes së shortit për Europianin e vitit 2024 nuk pati vetëm tension dhe kuriozitet nga të pranishmit në sallë, por ed...

Gabimet e arbitrit për PSG-Newcastle, UEFA ndëshkon gjyqtarin polak që ishte në VAR

0
Gabimet e arbitrave të bëra gjatë ndeshjes mes PSG dhe Newcastle në Champions League sjellin pasoja të menjëhershme për një n...

Sylvinho: Pas Europianit dua të dërgoj Shqipërinë në Botërorin e vitit 2026 (VIDEO)

0
Trajneri i kombëtares Sylvinho thotë se kualifikimi në Europian është vetëm fillimi për Shqipërinë. Sipas brazilianit po puno...

Trajneri i Kroacisë: Do jetë luftë e madhe, nuk do jetë e lehtë ndaj kësaj Shqipërie

0
Pas shortit ka folur edhe trajneri i kombëtares kroate, Zltako Dalic. Ky i fundit theksoi se ka shumë respekt për Shqipërinë ...

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës përfshihet në aksident të rëndë në Itali

0
Lojtari i Kombëtares së Kosovës, Mërgim Vojvoda është përfshirë në një aksident të rëndë automobilistik në Torino. Mbrojtësi ...

Investitorët e hedhin në gjyq, kërkojnë 1 miliard dollarë nga Ronaldo

0
Cristiano Ronaldo nuk po kalon momente të mira jashtë fushave. Ylli portugez po përballet me një padi kolektive, ku i kërkojn...

Inter kërkon të marrë mesfushorin shqiptar me parametra zero

0
Interi është në gjurmët e një tjetër lojtari shqiptar. Bëhet fjalë për Rocco Vata, djalin e Rudi Vata-s.Klubi zikaltër dërgoi...

Interi barazon shumë shpejt ndaj Juves, Lautaro i frikshëm në zonë (VIDEO)

0
Interi ka rigjetur shumë shpejt barazimin ndaj Juventusit. Lautaro Martinez me një lëvizje të bukur në zonë e dërgon topin në...