Home Bota Del nga spita...

Del nga spitali Papa Françesku, si është gjendja e tij shëndetësore?

5
0

Papa Françesku ka dalë nga Poliklinika ku ishte shtruar në Romë. Papa ka qenë në spital prej datës 4 korrik dhe ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale në zorrën e trashë.

Ai ka shkuar në shtëpi, ku do të vazhdojë rimëkëmbjen pas operacionit. Mësohet se gjendja e tij shëndetësore është stabile.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit