Home Bota Greqia regjis...

Greqia regjistron mbi 2,300 të infektuar me koronavirus dhe 42 humbje jete

42
0

Në 24 orët e fundit në Greqi janë regjistruar 2,322 të raste pozitive me koronavirus dhe 42 humbje jete.

Që nga fillimi i pandemisë 14,362 qytetarë kanë humbur jetën ndërsa 622,761 janë infektuar.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit