Home Bota Krimi që tron...

Krimi që tronditi Greqinë, publikohet foto, ja çfarë bënte Caroline dhe i shoqi pak orë para vrasjes tragjike (FOTO)

20
0

Mediat greke kanë publikuar një foto, ku shihet 20-vjeçarja Caroline pak para se të vritej nga i shoqi.

Në foton e publikuar, shihet bashkëshorti i saj Babis Anagnostopulos, duke qëndruar i shtrirë në divan, së bashku me vajzën e tyre Lidia.

Ora është 00:23, kur kamera regjistron këtë lëvizje të çiftit. Ndërsa sipas raportit mjeko-ligjor, ngjarja ka ndodhur nga ora 4:05 e mëngjesit të 11 majit, deri në 4:11. Kjo është konfirmuar nga ora inteligjente që Caroline mbante në duar.

Kujtojmë që vetëm disa ditë më parë Babis, pranoi krimin e bërë. Për 37 ditë me radhë ai pretendoi se e ngjarja ishte shkaktuar nga grabitës shqiptarë, por në fund, rezultoi se e gjitha ishte inskenuar prej tij. 32-vjeçari ka treguar para policisë të gjithë ngjarjen, si e vrau gruan dhe zbuloi se shkaku ishte fakti që ajo kishte vendosur për t’u larguar prej tij së bashku me vajzën.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit