Home Bota Ndryshimi dra...

Ndryshimi drastik i Vjosa Osmanit, i lë të gjithë “gojëhapur” (FOTO)

1529
0

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka marrë vëmendje së fundi me paraqitje e saj. Në fotot e fundit të presidentes Osmani gjatë takimeve në Mynih, vihet re një ndryshimi drastik i peshës së saj.

 

Me sa duket presidentja e Kosovës, 39-vjeçare ka hequr disa kilogramë dhe duket shumë elegante. Nuk dihet se si Osmani e ka fituar këtë rezultat, por dhe me këtë ndryshim shfaqet dinjitoze.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit