Home Bota Obama do fest...

Obama do festojë 60-vjetorin, zbulohen detaje nga festa

16
0

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama për pak ditë mbush 60 vjeç dhe po përgatit një festë të madhe me VIP -at në Martha’s Vineyard.

Ai ka lindur në 4 gusht 1961 dhe do të organizojë festën në pronën e tij në Massachusetts të blerë në 2019.

Mes të ftuarve do të jetë George Clooney, Oprah Winfrey dhe të gjithëve u është kërkuar që të kenë një test negativ Covid.

Obama zakonisht organizon festime të mëdha për ditëlindjet e tij të rëndësishme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit