Home Bota Presidentin M...

Presidentin Macron e godasin me vezë në mes të turmës (VIDEO)

282
0

Presidentin francez Emmanuel Macron e dogasin me vezë në kokë në mes të turmës.

Duket se presidenti Macron nuk u shpëton incidenteve të pahijshme në publik.

Ngjarja ka ndodhur në panairin ndërkombëtar të Gastronomisë. Menjëherë më pas, autoritetet janë vënë në lëvizje dhe kanë arrestuar djalin.

Disa muaj pasi një i ri tentoi ta qëllonte me shuplakë, sot, një tjetër i ri mori një vezë në dorë dhe e lëshoi në drejtim të presidentit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit