Home Bota Shembet ndërt...

Shembet ndërtesa 12-katëshe në Miami, raportohet për viktima

8
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Miami në Florida, ku gjatë orëve të para të mëngjesit është shembur një ndërtesë 12-katëshe.

Ndërtesa është shembur pjesërisht, ndërsa autoritetet vendase raportojnë se ka viktima.

Ekipi i shpëtimit ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të bërë të mundur nxjerrjen e personave nga rrënojat.

Ende nuk dihet se cfarë ka shkaktuar shembjen e pallatit.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit