Home Bota Spikerja vizi...

Spikerja vizitohet nga një mizë në transmetim dhe ja çfarë bën, videoja bëhet hit në rrjet

698
0

Prezantuesja britanike, Vanessa Welch dëshmoi se ishte një profesioniste e nivelit të lartë kur, në mes të një transmetimi të drejtpërdrejtë, një mizë u shfaq në syrin e saj. Përballë incidentit të papritur, Welch nuk e humbi gjakftohtësinë dhe vazhdoi me prezantimin e tij sikur të mos kishte ndodhur asgjë. Videoja u bë virale dhe të gjithë e përgëzuan aftësinë e Welch për të ruajtur qetësinë në këtë situatë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit