Home Sporti Taulant Sefer...

Taulant Seferi huazohet te Teuta për ndeshjet në Kupat e Europës

64
0

Taulant Seferi bëhet pjesë e Teutës. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është huazuar te klubi durrsak vetëm për ndeshjet në Kupat e Europës dhe ka udhëtuar drejt Ohrit për t’u vënë nē dispozicion të trajnerit Edi Martini.

Lajmin e ka dhënë vetë klubi kampion i Shqipërisë, qē falënderon edhe drejtuesit e Tiranës për mundësinë që i dhanë Seferit të jetë pjesë e bregdetarëve në përfaqësimin europian.

Sulmuesi nga Kumanova ka nënshkruar për tre sezone me Tiranën, por para se të nisë përgatitjet me bardheblutë, ka marrë misionin për të ndihmuar Teutën duke nisur nga turi i parë eliminator përballë moldavëve të Sheriff Tiraspolit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit