Home Bota Vetëm 3 infek...

Vetëm 3 infektime dhe asnjë viktimë nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

4
0

Maqedoninë e Veriut,njofton se gjatë 24 orëve të fundit, kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 vetëm 3 persona të cilët janë identifikuar në Shkup.

Nga krahu tjetër, për fat të mirë, nuk është regjistruar asnjë viktimë gjatë këtij intervali kohorë.

Instituti i Shëndetit Publik njofton gjithashtu se janë shpallur të shëruar 6 qytetarë. Ndërkohë kujtojmë se në Maqedoninë e Veriut vijon vaksinimi kundër COVID-19.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit