Home Bota Video/ Frika ...

Video/ Frika nga gjilpërat, burrit i bie të fikët ndërsa vaksinohet kundër covid

4
0

Shpesh shohim njerëz që kanë frikë nga vaksinat, por ky është një rast i rrallë.

Një burrë u përball me frikën e tij më të madhe, atë të injeksioneve ndërsa po bënte vaksinën antiCovid në Santos, Brazil.

Në këtë video, pacienti nervoz bërtet nga dhimbja dhe më pas i bie të fikët në dysheme përpara se të rikthehet me vetëdije rreth një minutë më vonë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit