Home Bota Video/ Grabit...

Video/ Grabitje spektakolare, vjedhin makinën brenda sekondave, pa u lodhur

13
0

Një  grabitje rrufe ka ndodhur në Angli, ku dy hajdutë kanë vjedhur makinën BMW nga parkingu, brenda pak sekondave.

Siç duket në video, grabitësi dixhital, nëpërmjet një pajisjeje të veçantë, gjurmon sinjalin nga çelësi inteligjent i BMW 1 Series, hap makinën në pak sekonda, ndez motorin dhe zhduket, pa u lodhur e pa u munduar fare.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit