Home Bota Video/ Gruaja...

Video/ Gruaja ngjitet në murin e jashtëm të shtëpisë dhe sulmon ish-burrin me të dashurën e re

12
0

Ish-burri i një estetisteje ka përshkruar se si ajo e rrahu atë dhe partneren e tij të re pasi i kapi “mat”, derisa ishin së bashku në shtrat.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur Nicole Clarke u ngjit mbi murin e shtëpisë që ajo dikur ndante me Simon Deaton në Derbyshire, duke vrapuar nëpër barin e mbuluar me borë me taka të larta për të sulmuar çiftin e ri.

Simon, 44 vjeç, një biznesmen i suksesshëm, tha se Nicole, 41 vjeç, të cilin ai e takoi në faqen e takimeve Plenty of Fish në 2014, u paraqit si gruaja perfekte në fillim, duke larë prindërit e tij me dhurata dhe duke i respektuar miqtë e tij.

Por kur ata u martuan pas dy vitesh lidhje, ajo filloi të pinte shumë.

“Nicole ishte shumë e bukur dhe ajo ishte bujare”, kujton ai.

“Unë jam shumë i afërt me familjen time, dhe ajo u miqësua me ta. Ajo dhe nëna ime dolën për të bërë pazar së bashku dhe ajo shpesh sillte  për mua dhurata.”

“Isha i lumtur që Nicole nuk ishte e dhënë pas parave të mia. Ajo ishte e pavarur dhe e suksesshme në punën e saj.”

Çifti u martuan në Chatsworth House, një shtëpi madhështore në Derbyshire, dhe më pas shkuan për muaj mjalti në SHBA.

Pas lindjes së vajzës së tyre të dytë, Nicole filloi shkollën e saj të biznesit të bukurisë dhe trajnimit, e cila shpejt u bë e suksesshme.

“Biznesi i bukurisë dukej se e konsumonte dhe ajo u fiksua pas trajtimeve kozmetike,” shpjegoi Simon.

“Nga të qenit një grua që ishte komode me xhinse dhe një bluzë, ajo filloi të vishej shumë joshëse.”

“Ajo filloi të pinte shumë dhe të më akuzonte se isha i pabesë. Ajo pretendoi se unë isha duke fjetur me miqtë e saj, gjë që ishte plotësisht e pavërtetë. Kur ishte e dehur, ajo ishte shumë agresive. Ajo më godiste dhe më grushtonte,” shtoi ai.

Në tetor 2019, Simon bëri kërkesë për divorc pas një grindje të dhunshme të cilën ai e filmoi, por nuk raportoi në polici.

“Ne u përpoqëm të qëndronim në kushte miqësore, për hir të fëmijëve. Por ishte e vështirë,” pranoi ai.

Në tetor 2020, ai takoi një partnere të re.

Dhe ishte dhjetori i vitit 2020, në një natë me borë, kur Simon dhe e dashura e tij e re ishin në shtëpi në shtrat.

“Kam marrë një paralajmërim në telefonin tim se ishte dikush jashtë dhe e dija që ishte Nicole”, tha ai.

“I ndjeva këpucët me takë të lartë jashtë dhe kuptova se ajo ishte ngjitur në murin e jashtëm të shtëpisë”.

“Ajo hyri brenda dhe u hodh drejt meje dhe më goditi në kokë. Veshi më zhurmonte. Ajo vrapoi lart dhe filloi të godiste të dashurën time të re, duke e kapur për flokë”.

“Unë isha i frikësuar ta ndaloja atë, për shkak të asaj që kishte ndodhur në të kaluarën.”

“Thjesht duhej të qëndroja atje dhe ta lejoja Nicole të vazhdonte të na sulmonte të dyve.”

Simon tha: “Marrëdhënia ime u prish si rezultat i sulmit dhe tani jam duke u përqendruar tek vajzat tona. Unë jam duke i rritur ata si një baba i vetëm.”

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit