Home Bota VIDEO/ Moment...

VIDEO/ Moment frike, kali i Gardës Mbretërore kaf**on turisten që pozonte për foto

285
0

Një tronditës ka përjetuar një turiste kur një kal i Gardës Mbretërore britanike e kafshon, pasi ajo e preku teksa pozonte për një foto. Videoja që tregon gruan duke vënë dorën në qafën e kalit, ndërsa kafsha i kthehet dhunshëm është parë nga mbi 855,000 persona. Pas sulmit të kalit, turistja pengohet dhe e tronditur për pak sa nuk rrëzohet.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Bota

Më shumë nga Bota

Lajmet e Fundit

Te Fundit