4-vjeçarja mbytet në det te Shkëmbi i Kavajës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek Shkëmbi i Kavajës, ku është mbytur një vajzë 4 vjeç.

E mitura me iniciale E.M u nxorr në breg nga dallgët e detit. Në vendngjarje mbërriti policia e Durrësit dhe nisi hetimet për këtë ngjarje.

Sipas dëshmitarëve, mendohet se vajza e mitur u shkëput nga vëmendja e prindërve dhe u fut në det.

SHKARKO APP