Kryeministri: Krenarë dhe pastërtorë që nga Shkodra gjer në Vlorë (VIDEO)

“MIRËMËNGJES
dhe me këtë mesazh për një Shqipëri të Pastër, ku bukuritë e natyrës i kemi pa kursim, trashëgiminë kulturore po ashtu dhe ajo që mund të bëjmë të gjithë bashkë është t’i duam e t’i mbrojmë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

SHKARKO APP