FOTOLAJM/ Blindohet Kryeministria, pritet të nis protesta

Pas pak minutash nis edhe protesta e thirrur nga opozita para Kryeministrisë, dhe ndërsa mbi 1200 policë dhe forca të sigurisë janë angazhuar për ruajtjen e rendit dhe sigurisë. Ky mobilizim për një protestë paqësore, tregon edhe situatën në të cilën ndodhet qeveria.

SHKARKO APP