FOTOT pikante nga Partia e Lirisë, nga Meta si shofer tek Monika me dy gishta

Partia e Lirisë po zhvillon këtë të premte pasdite mbledhjen e Komitetit Drejtues, ndërse me interes është parë takimi i Ilir Metës me Monika Kryemadhi si dhe Elona Gurin, kjo e fundit e njohur si numri tre i partisë. Kryemadhi dhe Guri janë shfaqur së bashku sot, në mbledhjen e partisë, teksa nuk kanë nguruar as të bëjnë selfie, të përzemërta së bashku, si për t’i bërë karshillëk Metës, pas përplasjeve dhe akuzave të këtij të fundit për tradhti në parti.

SHKARKO APP