I biri feston ditëlindjen, Meta e uron me një foton bashkë me Monika Kryemadhin

Besari, i biri i Presidentit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë, Meta ka ndarë një urim në Facebook, ndërsa e ka shoqëruar me një foto bashkë me djalin dhe bashkëshorten Monika Kryemadhi.

Edhe pranvera të reja për Besarin! Gjithmonë i dashur, i thjeshtë dhe pozitiv. I uroj shëndet, lumturi, dashuri dhe suksese”, shkruan Meta.

SHKARKO APP