Nis ndryshe ”Big Brother”, Ledioni kujton su*min një vit dhe vr*sjen e rojes Pal Kola: Ende nuk ka drejtësi

Prime në këtë të martë në ”Big Brother Albania Vip 3” ka nisur ndryshe. Ledion Liço ka kujtuar sulmin e rëndë një vit më parë drejt Top Channel, ku ndaj godinës u zbrazën 25 plumba, e që për fat të keq i morën jetën rojes Pal Kola.

“Një vit më parë 25 plumba do të qëllon mbi Top Channel dhe do të merrnin jetën e rojës Pal Kolës dhe do të tronditnin stafin e Big Brother që ishin në punë.

Një ngjarje edhe pse shumë e rëndë ende e pazbardhur. Për njerëzit që janë pas kamerave, vazhduan dhe vazhdojnë të sjellin programet që kam shumë doni dhe lëvdoni dhe komentoni, ndaj për gjithë stafin e Top Channel, shkon kjo duartrokitje.

Uroj që familja e Pal Kolës të ketë ndjerë dashurinë nga studio”, u shpreh ai.

SHKARKO APP