Pacolli bashkë me familjen në Shqipëri: I shijuam pushimet, mezi na pritet të rikthehemi

Biznemeni Behgjet Pacolli ka vizituar së fundmi Shqipërinë. Miliarderi nga Kosova, i shoqëruar nga djemtë e tij, Isen, Diarin dhe Armani, kanë shijuar një pushim 4 ditor në vendin tonë, dhe mesa duket kanë mbetur tepër të kënaqur, sa mezi presin të kthehen sërish. “Sot, me Isen, Diarin dhe Armanin përmbyllëm një pushim 4-ditor në Shqipëri. Ne e shijuam aq shumë sa qe nuk po na pritet të kthehemi përsëri”.

SHKARKO APP