SPAK merr nën hetim për fshehje pasurie deputetin e PD

Deputeti i Partisë Demokratike, Asllan Dogjani është nën hetim për fshehje pasurie.

Sipas informacioneve hetimi ndaj Dogjanit po kryhet nga Prokuroria e Posaçme.

Ndërsa mësohet se SPAK ka kërkuar informacione në disa institucione.

Kujtojmë që pak ditë më parë Dogjani u paraqit edhe në SPAK dhe është marrë në pyetje.

SHKARKO APP