Kronike | Gazeta Koha Jone

Kronike

Home Kronike

VIDEO/ Vranë njëri-tjetrin në mes të qytetit, çastet e rënda të sherrit tragjik që rrezikoi edhe kalimtarët

0
Kavaja u trondit të mërkurën, kur Sali Rexha dhe Armand Gosa teksa debatuan në mes të qytetit, më pas nxorën armët dhe vranë ...

Fshehu vetëvrasjen e gruas dhe e varrosi, zbardhet dëshmia e burrit: Kisha frikë se…

0
I arrestuar pas fshehjes së vetëvrasjes së bashkëshortes së tij Shahe Lika, në banesën e tyre në Kamzë, Shefqet Lika ka thënë...

“Përjetësisht”, dëgjoni këngën e re të Luiz Ejllit (VIDEO)

0
Fituesi i “Big Brother VIP 2” Luiz Ejlli tashmë ka publikuar këngën më të re, e cila padyshim do të bëhet HIT. Me këngën “...

Abuzoi me vajzën e shokut, arrestohet 55-vjeçari. 11-vjeçarja është rëndë në spital

0
Një tjetër vajzë e mitur, e moshës 12-vjeç është abuzuar seksualisht. 55-vjeçari pedofil, Astrit Terolli ka abuzuar seksualis...

Ku është Ervis Martinaj? Gazetari Hoxha: Duhet ndjekur pasuria e tij. Krijoi një organizatë, pjesë edhe politika

0
Që prej u deklarua i zhdukur në verën e këtij viti nga familjarët, ende nuk ka informacion se çfarë është bërë dhe ku është E...

I zhdukuri Ervis Martinajn, hetohet për rrëmbim

0
Pas denoncimit në Policinë e Kurbinit nga familja e Ervis Martinajt, të cilët thonë se kanë disa ditë pa kontaktuar me të, Pr...

Mëkati në Klos, ”turpi” mbrohet me plumba

0
Nga: Redjon Shtylla Masakra në Klos, është nga ato ngjarje të trishta ku jeta nuk vlen para mentalitetit dhe fotot në plaz...

VIDEO/ Vrasja për një gardh, gruaja e autorit: Si, a ka vdekur? Grindeshin për arën atje

0
''O bo bo si ka vdekur? Të dy kanë vdekur? O bo bo. Grindeshin për arën atje'', ky është reagimi i gruas së Fatos Manellarit,...

Detaje të reja, autorët i pritën 3 viktimat për rreth 1 orë në mbikalim

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga masakra me tre të rinjtë që uekzekutuar 2 ditë më parë në Fushë-Krujë. Ata u pritën nga...

Është rrëmbyer apo vrarë Ervis Martinajn? Indrit Dokle flet për armikun. Babai akuzon këtë të fundit

0
Ende nuk ka një përgjigje se ku është Ervis Martinaj, i shumëkërkuar nga Policia dhe i denoncuar i zhdukur nga familja. Është...