Sporti | Gazeta Koha Jone

Sporti

Home Sporti

Gol nga porta në portë në Portugali, video po bën xhiron e botës

0
Golat nga distanca shumë të largëta janë të rrallë në fushën e futbollit, por nuk është se mungojnë. Një i tillë ka ndodhur s...

VIDEO/ Panik në ”Air Albania”, boksieri shqiptar bie pa ndjenja në mes të ringut

0
Çaste paniku kanë përfshirë për disa sekonda ringun e boksit të improvizuar të stadiumin ''Air Albania''. Boksieri shqiptar A...

Nuk mjafton goli i jashtëzakonshëm i Uzunit, Shqipëria mundet me dy gafa krejt idiote në Izrael (VIDEO)

0
Shqipëria ka pësuar një tjetër humbje 2-1 në Izrael, duke i dhënë fund shpresave për vendin e parë në Ligën e Kombeve. Dy gab...

Broja dhuron spektakël tek Chelsea në 45 minutat e para si titullar (VIDEO)

0
Chelsea nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në 45 minutat e para në duelin ndaj Brentford. Në këtë ndeshje Armando Broj...

Shqiptarja që nderon Greqinë, Elina Xhengo shpallet kampione e Europës: Nëna ime nuk do punojë më pastruese

0
Atletja shqiptare që ka lindur dhe jeton në Greqi, Elina Xhengo ka shkëlqyer në Kampionatin Europian të Atletikës që po mbahe...

Kush është vajza simpatike që nga “mjelëse lopësh” arriti t’i japë kupën e Topit të Artë, Leo Messit?

0
Jeta është punë dhe fat. Por kur ke edhe bukurinë fizike jeta duket edhe më e mirë! Kështu i ka ndodhur vajzës që në Botër...

“Nga sot, Shqipëria është pjesë e Europës”, komenti në median holandeze pas ndeshjes

0
Roma arriti të merrte një fitore historike në Conference League mbrëmjen e djeshme në impiantin “Air Albania” duke bërë për v...

Plas grushti pas ndeshjes Juventus-Inter, shikoni sherrin masiv (VIDEO)

0
Ndeshja mes Juventusit dhe Interit ka përfunduar me sherr masiv, ku nuk kanë munguar përleshjet, madje dhe fizike. Protagonis...

“Ndeshemi ku të duash”, boksieri irlandez sfidon hapur Florian Markun

0
Florian Marku më 25 gusht u përballë në “Air Albania” me boksierin meksikan, Miguen Parras të cilin e mposhti me pikë. Në kët...

Xhaka u tregon pjesën intime lojtarëve serbë, ata tërbohen dhe tentojnë ta sulmojnë (VIDEO)

0
Një episod ka ndodhur në pjesën e dytë të ndeshjes mes Serbisë dhe Zvicrës. Në minutën e 66-të Granit Xhaka i ka kthyer provo...