Home Sporti Marcelo e ka ...

Marcelo e ka seriozisht, gati të investojë në një klub në Portugali

12
0

Braziliani Marcelo është gati të investojë në një klub futbolli dhe i ka hapur diskutimet për ta bërë diccka të tillë.

Mediat në Portugali raportojnë se lojtari i Real Madrid ka nisur bisedimet për t’u bërë investitori më i ri te Desportivo de Mafra, që garon në ligën e dytë portugeze,.

Marcelo kërkon të zbatojë së bashku me një grup biznesi të njëjtin projekt që ka nisur me Azuriz Futebol në Brazil.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit