Ilir Meta poston fotot dhe uron të bijën për ditëlindje

Vajza e vogël e presidentit Ilir Meta, Era, ka ditëlindjen. Ka qenë kreu i shtetit që i ka uruar ditëlindjes vajzës së tij.

Edhe 100 pranvera të reja për Erën! ❤️”, shkruan Meta.

Po ashtu Meta ka postuar edhe dy foto me të bijën, ku shfaqen të dy mes borës, të përqafuar dhe të buzëqeshur.

SHKARKO APP