Kryeministri publikon pamje të rralla nga Liqeni i Shkodrës (Video)

“MIRËMËNGJES
dhe nga Liqeni i Shkodrës, ku për të pestin vit radhazi është kryer Censusi i Dallëndyshes së Detit Faqebardhë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Rama krahas pamjeve që sjell në rrjetet sociale.

SHKARKO APP