Meta për Kryemadhin: Që përpara Konventës nuk ekziston asnjë komunikim. Divorci, jo një proces problematik

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur për divorcin me Monika Kryemadhin, duke thënë se është bërë në rrugë juridike. Lajmin e bujshëm e dha mbrëmë. Meta tha për ”ABC News” se që prej Konventës nuk ka asnjë komunikim mes tij dhe Monika Kryemadhit,. “Që përpara Konventës nuk ekziston asnjë komunikim mes nesh. Nuk besoj se do të jetë një proces problematik”, u shpreh më tej kreu i Partisë së Lirisë.

SHKARKO APP