Ndahet nga jeta kryekomisar Gjin Lesi

Me hidhërim të thellë ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të vëllait të botuesit të gazetës “KOHA JONE”. Kryekomisari i policisë Giin Lesi, ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë.
Gjin Lesi ka punuar në Policinë e Shtetit që prej vitit 1998.
Ceremonia mortore bëhet ditën e hënë, ora 11.00. Ndërkohë pritja bëhet ditën e dielë dhe të hënë në lagjen “Gurra”, qyteti Lezhë, te shtëpia funerale “P.Suli”.
Redaksia e KOHA JONE

SHKARKO APP