Rama poston pamjet nga kopshti i rindërtuar nga e para në Krujë (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga kopshti i rindërtuar pas tërmetit në Varosh të Krujës.

Krahas pamjeve, në një postim në Facebook, Rama shkruan: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me kopshtin e Varoshit në Krujë, një tjetër hapësirë plotë ngjyra e me kushte optimale për edukimin e fëmijëve të mbetur pa kopësht nga tërmeti, ju uroj një ditë të mbarë

SHKARKO APP