VIDEO/ Berisha vendos një baner me çunat e ekipit kuqezi në selinë e PD-së

Kudo ndihet atmosfera e kampioniatit Europian të Futbollit, që nis sonte në Gjermani, vend pritës i ”Euro 2024”. Në selinë e Partisë Demokratike është vendosur një baner me çunat e ekipit kuqezi, duke treguar kështu mbështetjen për kombëtaren e futbollit që nesër në mbrëmje ka sifdën e parë dhe më të fortë, atë përballë Italisë.

SHKARKO APP