Bashkëshortja e Lulzim Bashës ndan foton e rrallë nga Kalifornia

Në Instagramin e saj, Aurela basha, ndan shpesh herë me ndjekësit e saj momente nga jeta familjare por dhe aktivitetet e punës.

Mëngjesin e sotëm, bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela, ka publikuar një foto të saj, shkrepur në Kaliforni vite me parë dhe shkruan se ishte udhëtimi më i bukur
i bërë ndonjëherë.

SHKARKO APP