Flutura në pjesët intime, ish-banorja e BBV3 ”çmend” fansat me fotot nga pushimet

Ish-banorja e “Big Brother Albania VIP 3”, këngëtarja Arta Kabashi, ka “çmendur” fansat me format trupore nga pushimet e saj. Ajo ka postuar në rrjetet sociale foto të nxehta, me bikini “mikroskopike” në ngjyrë të zezë ka vënë në pah trupin e tonifikuar, dhe me flutura në pjesët intime. Këngëtarja ka pozuar e ulur në një shtrat në natyrë duke ngritur të brendshmet me duar, teksa nuk i ka lënë vend imagjinatës së fansave duke pozuar.

 

SHKARKO APP