FOTO/ Këngëtarja e njohur shqiptare marton djalin, në dasëm edhe Lulzim Basha

Këngëtarja e njohur e skenës, Shkurte Fejza mbrëmjen e së shtunës martoi djalin e saj Arbrin. Mes shumë të ftuarve VIP, është dhe ish-kreu i PD-së Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela Basha. Ka qenë ish-kreu i PD-së ai që ka ndarë në llogarinë e tij facebook disa foto nga dasma ku shfaqet krah familjes Behluli.

SHKARKO APP