FOTO/ Vajza e ish-deputetes ”i vë flakën” rrjetit

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda është një nga modelet më të komentuara. Ajo është mjaft aktive në Instagram, ku poston foto provokuese. Ada ka ndarë me ndjekësit poza ku shfaqet me bikini të zeza dhe me një kapele kauboj në kokë.

SHKARKO APP