Kate Middleton ”u bë e gjallë”, por ky detaj i çuditi të gjithë

Princesha e Uellsit, Kate Middleton ka pasur një vit tepër sfidues, duke u rikthyer në sytë e publikut katër muaj pas fillimit të kimioterapisë. Kate u diagnostikua me kancer dhe po kurohej në shtëpi në Windsor me mbështetjen e bashkëshortit të saj, Princit William dhe familjes Middleton.

Nëna e tre fëmijëve kërkoi kohë, hapësirë ​​dhe privatësi për familjen e saj kur njoftoi se po trajtohej për kancer, megjithëse nuk e specifikoi llojin e tij. Ajo bëri një paraqitje mahnitëse në Trooping the Color për paradën e ditëlindjes së mbretit Charles III në Londër.

Shumë veta vunë në dyshim flokët, duke qenë se ajo i ishte nënshtruar kimioterapisë. “Kjo nuk është ajo”, komentoi dikush me mosbesim, ndërsa një tjetër tha: “Kjo nuk është Kate”.

Një përdorues shprehu kuriozitet të vërtetë, duke thënë: “Dëshiroj të di sesi po i ruan flokët përmes kimioterapisë. Mund të bësh kimioterapi dhe të mos humbasësh flokët?”, pyeti dikush tjetër.

SHKARKO APP