Marina Vjollca dhe Getoari prindër për herë të parë, presin një vajzë

Prej disa javësh në media është përfolur se Marina Vjollca është shtatzënë. Thashethemet nisën nga fakti që moderatorja është zhdukur nga rrjetet sociale e dyshimet i shtoi më shumë edhe miku i saj Eraldo Rexho.

Lajmi u konfirmua dhe nga burime për “Anabel”. Ndërkohë, vetëm së fundmi, burime për “Prive” kanë zbuluar gjininë e foshnjës.

Sipas këtyre burimeve, Marina dhe Getoari do të bëhen me një vajzë. Moderatorja është në muajin e katërt të shtatzënisë.

SHKARKO APP