”Po ike nga prezantimi i Big Brother merr për poshtë”, Ledioni thumbon sërish Arbanën?

Spektakli i mbrëmjes së kaluar së ”Big Brother Vip Albania 3”, u shoqërua me komplimenta dhe “thumba”. Ka qenë Meri e cila ishte në studio si një nga të eliminuarat, që i tha Ledionit se është një nga moderatorët më të mirë.

E ky i fundit iu kthye ish-banores duke i thënë se këtë javë ka pasur mjaft komente të tilla pozitive. Ledioni e vijoi fjalën e tij duke thënë se është vetë formati i Big Brother ai i cili të jep mundësinë që të ngrihesh në piedestal, e nëse ikën nga ai “merr për poshtë”.

Mos vallë kjo ishte një “kunj” për veteranen e këtij formati, Arbana Osmanin? Nuk dimë ta themi, por kjo deklaratë e moderatorit është përhapur me shpejtësi në rrjet dhe shumë prej ndjekësve mendojnë që “po”.

SHKARKO APP